Pluhur Amla

Kodi: dn0802
900 L 


Sasia:


Nje nga pluhrat indian me te kerkuar per rigjenerimin e flokut tuaj Amla. Pluhuri AMLA eshte i pasur me vitamine C. Ndihmon ne parandalimin e renies se flokut,ndricon ngjyren dhe pastron ne thellesi lekuren. Perdorimi: Merrni nje luge dhe shtojini pak uje te vaket derisa masa te behet homogjene dhe lerini te pushoje per 6 -12 ore. Aplikojeni me pas perzierjen ne floku dhe mbajeni 2 -3 ore! Rezultati : Floke te forte te shendeshem dhe plot volum si asnjehere me pare .


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.