Serum per syte roll-on super ekonomik dhe efektiv

Kodi: dn08
900 L 


Sasia:


Serum per syte roll-on super ekonomik dhe efektiv I pasur me kolagen, acid hylauronik, xhel aloe vera, ekstrakte kastraveci, vitamin E. 🌼 Perdoret per rrathet e zinj poshte syve. 🌼Super qetesues dhe freskues per lekuren. 🌼Parandalon rrudhat posht syve. 10ml


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.