Krem anti rrudhe per sy me efekt te 3-fishte

Kodi: dn07
1,300 L 


Sasia:


Kremin anti rrudhe per sy me efekt te 3-fishte me permbajtje tetrapeptide, NMF, acid Hyaluronic,vaj argani,caj i bardhe eshte nje kombinim i persosur i perberesve qe ndihmojne zonen delikate te syve te duket me e re ,me e gjalleruar dhe me e relaksuar. Parandalon rrudhat rreth syve,rrathet e zinj si dhe qeskat poshte syve. -I testuar dermatologjikisht ne lekure te ndjeshme. -I testuar oftalmologjikisht. -Pa paraben


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.