Vaj kokosi

Kodi: dn06d
1,000 L 


Masa

Sasia:


Eshte nje hidratues natyral perfekt dhe jo vetem. Mund te perdoret si: -Pastrues grimi -Pastrues per furcat e grimit, -Locion per trupin -Balsam per buzet -Krem kunder strijave -Krem per rrathet e syve dhe parandalon rrudhat e mimikes. -Mund te perdoret si locion pas depilimit -Kunder inflamacionit te lekures, pruritit dhe problemet e lekures si dermatit, psoriasis dhe ekzem. -Antimykotik -Trajtim i flokeve te thate -Trajtim i flokeve kacurrele -Kunder zbokthit -Balsam per floket


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.