Vaj Argani 100% I pastër, i presuar në të ftohtë

Kodi: dn06
1,800 L 


Sasia:


Vaj Argani 100% I pastër, i presuar në të ftohtë. Një produkt bukurie I domosdoshëm ne shtëpinë e cdo femre. Vaji I arganit është rigjenerues dhe antirridhë I mrekullushëm. Mbron membramen qelizore dhe rigjeneron lëkuren. Shumë I këshillushem ështe edhe për ripërteritjen e flokëve. Vaji i arganit deperton në lëkurën tuaj më mirë se çdo vaj tjetër duke qenë tepër i ngjashëm me sebumin tonë, ai është i pasur në vitaminën E dhe acide yndyrore Omega 6 dhe Omega 9 duke qenë njëkohësisht luftues


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.