Serum Roll-On te Rassoda Lift

Kodi: dn05d
5,500 L 


Produkti

Sasia:


Serum Roll-On te Rassoda Lift do ju japin ate trajtimin shtese qe ju duhet pervec kremit hidratues. - Ai i konturit te syve pervecse hidraton dhe ka efekt antiage per rrudhat e mimikes, lehteson rrathet e zinj dhe qeskat e syve. - Serumi i buzeve zbut dhe riparon buzet e demtuara brenda nates. Hidraton buzet por gjithashtu permban dhe spec djeges qe jep nje efekt te lehte voluminues dhe tonifikues.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.