Sapun skrab me Karbon aktiv

Kodi: dn05
550 L 


Sasia:


Nje nga sapunet me te efektshem per lekure te yndyrshme,pore dhe me pika te zeza. Karboni eshte pluhur i zi.Lende e perfituar nga djegja e arres se kokosit.Ai ka veti te nxjerr jashte lekure toksinat,aknet,pikat dhjamore dhe pikat e zeza. Sapuni pastron ne thellesi lekuren dhe balancon sekrecionet yndyrore. Eshte i kombinuar edhe me xhel aloe vera, ekstrakte kastraveci , vitamina, vajra bimore, dyll blete, kokrriza ulliri dhe bajamesh, vaj esencial ilan ilang dhe portokalli. Ana e bute p


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.