Locion ne trajte xheli i Biofficina Toscana

Kodi: dn04d
1,400 L 


Sasia:


Ideal per floket me onde e kacurela, per tu dhene atyre formen e tyre perfundimtare. Mjafton shume pak produkt per te marre efektet e deshiruara. aplikohet ne floke te lagur pas larjes, por mund te perdoret dhe ne floke te thate per definim. 100% natyral, ushqyes, antioksidant. Mbron floket nga agjentet e jashtem dhe nga nxehtesia e thareses. Super formues per kacurrelin tuaj.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.