Lares per fytyren bifazik

Kodi: dn02
2,100 L 


Sasia:


Detergjente lares per fytyren bifazik. Perfekt per te pastruar make up-in e dites. Fale perberesve aktive te lengut te molles ky lares jo vetem pastron ne thellesi cdo tip lekure, por hidraton dhe qeteson ate. Perziejeni perpara perdorimit kete pastrues dhe hidhni disa pika te tij ne nje pambuk ose pecete me mikrofibra per te pastruar me mire fytyren. 200ml


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.