Krem per duart

Kodi: dn01d
550 L 


Sasia:


Lekura e duarve tuaja gjate dimrit eshte e plasaritur dhe e ashper? Krem duash nga linja greke Athena's 100 % natyral i pasur me ingridientet me te mire te natyres greke! Te parat qe vuajne pasojat e motit te ftohte jane duart plasariten, thahen dhe dehidratohen. Sjellim per ju kremin te pasur me vaj ulliri, vaj avokado dhe xhel aloe vera i cili zbut, rigjeneron, mbron dhe rrit elasticitetin e lekures! Nuk le ndjesi yndyre .


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.