Pudra SHIKAKAII

Kodi: dn01c
1,000 L 


Sasia:


Pudra qe ju duhet per floke te shendetshem! •Pastron ne thellesi lekuren e kokes duke I dhen butesi flokut. •Parandalon zbokthin dhe irritimet ne skalpin e kokes, ndihmon ne rritje te shpejte, trashje dhe rigjenerim floku! •Mund ta perdorni gjate dushit ne sasi te vogel shkumon mjafueshem dhe pastron ne thellesi flokun tuaj, shume efektive dhe ne daljen e flokut te ri, i le floket e bute dhe plot volum. Masa: 250g


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.