Scrub per pikat e zeza, qimet nen lekure

Kodi: dn01
1,000 L 


Sasia:


I shume kerkuar nga te gjitha ju vajza dhe super i fresket skrub i trupit tashme eshte gati. Pastron lekuren nga pikat e zeza, qimet nen lekure dhe qelizat e vdekura. Skrubi perdoret gjate cdo dushi duke masazhuar ne forme rrethore lekuren. Nxit qarkullimin e gjakut dhe te limfes duke bere keshtu te mundur pastrimin e thelle dhe rritjen e elasticitetit te lekures! 200 ml


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.