Set per kujdesin ndaj fytyres

Kodi: dn002
10,000 L 


Sasia:


Shporta me produkte per kujdesin ndaj fytyres per moshe mbi 30 vjec permban : 1.Krem antirrudhe me jarge kermilli, 2.Serum antirrudhe per mbushje rrudhash, 3.Krem sysh kunder rratheve te zinj te syve, 4.Maske me argjilin e kuq kunder njollave dhe rrudhave te fytyres, + 5.Xhel per trupin per pas dushi dhurate.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.