Skip Navigation LinksFillim > Pajisje elektronike > Aksesore > cigare-elektronike-pico-75


Cigare Elektronike Vape Eleaf Pico 75w

Kodi: cigare-elektronike-Pico-75
7,000 L 


Sasia:


iStick Pico Kit (New Colors) Product Introduction: The iStick Pico, just like its name, is preferable, innovative, compact and outstanding (PICO). Powered by single interchangeable 18650 cell, it provides you with 75W maximum output and switchable VW/Bypass/TC-Ni/TC-Ti/TC-SS/TCR modes. With top e-liquid filling design, hidden airflow control and detachable structure, the new MELO III Mini is the best match for the iStick Pico.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.