- 60 %

Avira Antivirus Pro 2018 – 1 PC / 1 Vit

Kodi: ccl001j
1,620 L 
4,048 L


Sasia:


“Mbrojtja më e mirë ndaj sulmeve kibernetike. Siguroni identitetin, financat dhe të dhena të tjera private tuajat me Avira, pa ndikuar në performancën e kompjuterit tuaj. ” Produkti ofrohet në format Certifikate Produkti bashkë me instruksionet e instalimit, lëvrimi është elektronik me email. Vizitoni çdo faqe, shkarkoni cdo dokument, lundroni në internet me siguri të plote.Nuk keni pse shqetësoheni më për viruse.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Avira Antivirus Pro 2018 – 1 PC / 1 Vit

 Anti-Ransomware
Parandalon enkriptimin e te dhenave tuaja nga ransomware. 
1. Device Control
Ju jep mundesine te kontrolloni se cfare pajisjesh mund te lidhen me kompjuterin tuaj
2. Artificial Intelligence
Automatizon analizen e malware-ve per te percaktuar shkallen e kunderpergjigjes ndaj sulmeve kibernetike. 
3. Identity Protection
Mbani identitetin tuaj te sigurt, vetem nje keni.
4. Secure finances
Kryeni cdo transaksion ne menyre te sigurt, eshte ne te miren tuaj 
5.  Data Privacy
Puna jone eshte te mbajme njerezit sa me larg puneve tuaja.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.