- 51 %

Bitdefender Total Security 2018 – 10 PC / 1 Vit

Kodi: ccl001e
5,265 L 
10,798 L


Sasia:


Produkt per paketa familjare&zyra me 10 pajisje te cilat kane nje menaxhim qendror dhe kontroll te plote prinderor/punedhenes te paisjeve.” Bitdefender, mbrojtja me e sigurtsipas Av Test, Av Comparative Produkti ofrohet në format Certifikate Produkti bashkë me instruksionet e instalimit, lëvrimi është elektronik. Menaxhoni të gjitha pajisjet tuaja, me anë të nje llogarie. Lundrim i sigurt në internet dhe mbrojtje e privatësisë.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.