Infusion Blanc Moisture soap

Kodi: bio49
1,320 L 


Sasia:


Sapun i lengshem per trupin dhe duart, me nje infusion te herbal te jasemines, orkidese. Pastron, hidraton, zbut lekuren. Arome qe zgjat. Produkt vegan, organik i certifikuar. Perdorimi: Masazhohet mire trupi apo duart, dhe shpelahet.

nga Bio Food Pharmacy

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.