Amino-Fill 3D Lifting Ampoules, 3ml x 10pcs

Kodi: bio22
3,800 L 


Sasia:


10 Monodoza lifting, me baze aminolipide dhe biopolimere lifting me origjine bimore, per trajtimin e rrudhave, volumit dhe konturimit te fytyres. Rezulate te dukshme qe ne aplikimet e para. Te pershtashme gjithashtu dhe para/pas ekspozimit ne diell. Pedorimi: Keshillohet te aplikohet ne mengjes dhe ne darke, para vendosjes se hidratuesit.

nga Bio Food Pharmacy

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.