Loder argetuese per femije

Kodi: bb887
6,500 L 


Sasia:


Loder argetuese per femije ne formen e luanit ku femija mund te beje xhiro si dhe mund te ushtrohet per te hedhur hapat e pare. Ndihmon me ekuilibrin, forcën e këmbëve dhe inkurajon fëmijën tuaj të ndërmarrë hapa. Dritat dhe muzika, e bejne kete loder shume terheqese per femijet e vegjel, dhe njekohesisht funksonale.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.