Laps per zbardhjen e dhembeve

Kodi: at2099
690 L 


Sasia:


Tundeni mire para perdorimit, evitoni mishrat e dhembeve ose buzet gjate aplikimit. Mbani xhelin per 10 minuta me pas mund ta shpelani nese e shikoni te nevojshme. Nuk duhet te hani apo te pini per 30 minuta. Nuk rekomandohet te perdoret me shume se dy here ne dite. Perberesit: Peroksid hidrogjeni, uje i filtruar, alkool i cnatyruar, Polyvinylpyrrolidone, Polyethylene glycol.

nga Alb-Trade

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.