Fibra per floke te dendur

Kodi: at01a
2,500 L 


Sasia:


Aplikim ne 30 sekonda. Bërë nga proteina të pastra organike keratinike ashtu si flokët tuaj. Krijon flokët më të trashë dhe me pamje më të plotë në çast. Dukeni 10 vjet më të rinj në çast. Lahet lehte nga cdo shampo.

nga Alb-Trade

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.