Varese argjendi e personalizuar me emer

Kodi: ap varese emer
3,500 L 


Sasia:


Varese argjendi e personalizuar me emrin tuaj apo te nje njeriu te dashur.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Jave.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Shqyrtime gjithsej: 1
Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
varese me emer sipas deshires 03/02/2014, nga N/A
Komente Nje pune e shkelqyer dhe plot finese qe vetem Argjendari Pirro mund ta beje. Faleminderit.
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.