Syze mbrojtese te rrezeve blu

Kodi: XIAOMIPC
2,990 L 


Sasia:


Lente të avancuar nanometer te teknologjisë, 35% normë bllokuese të rrezeve(drites) blu, kundra radiacionit, duke siguruar gjithashtu kalimin e sigurt të dritës së dukshme. ● Rreziqet blu dhe UV400, lehtësimin e lodhjes së syve dhe përmirësimin e rezolucionit të ngjyrave. ● Stili i thjeshtë, ultralight dhe ergonomic ear-rrjedh, nuk ka barrë shtesë në veshët tuaj dhe hundën. ● Vetë-përshtatje e hundës, e përshtatshme për formë të ndryshme të fytyrës ● Materiali: Lente PC, kornizë PEI.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.