PAISJE PER TE HEQUR PIKAT E ZEZA

Kodi: XN80300
1,700 L 


Sasia:


Skin care expert heq me sukses pikat e zeza dhe papastërtitë nga poret. I nevojitet vetem pak karikim dhe me pas ajo ben mrekulli. Skin care expert menyra më e mirë se si të shpëtoni nga pikat e zeza. Paisja i heq ato me lehtësi dhe pa dhimbje, shtrydhja dëmton indet delikate të lëkurës. Paisja është një vakum i fuqishem por i butë që nxjerrë papastërtitë nga poret tuaja. Me dy nivele të ndryshme të fuqise, ju zgjidhni atë që është e përshtatshme për ju.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.