Smart Bracelet XIAOMI Mi Band 3

Kodi: XMB3
4,900 L 


Sasia:


XIAOMI Mi Band 3 100% origjinal. Xiaomi Mi Band 3 është një byzylyk i zgjuar për ju, veçanërisht për të dashuruarit e sportit.Per android dhe iOS. Mi Band 2 regjistron çdo moment që qëndron me ju. Vetëm për të jetuar një jetë me të shëndetshme me të!


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Smart Bracelet XIAOMI Mi Band 3

  XIAOMI Mi Band 3 100% origjinal. Ekran me rezolucion të lartë OLED prej 0.78 inç.
• Monitorimi i rrahjeve së zemrës:Monitorimi i normave së zemrës do t'ju japë reagime në kohë reale, matje te oksigjenit ne gjak. Monitorimi i gjumit: monitoron cilësinë e gjumit tuaj nëpërmjet matjes së kohëzgjatjes për gjumë të thellë dhe gjendjen e zgjimit. Tregon  Kalorite e djegura: ju ndihmon të ushtroni më lehtë dhe të dini kushtet tuaja të djegies së kalorive, hapat, Km, etj. Ju njofton me dridhje kur keni telefonate, mesazhe ose alarmin e zgjimit. Lidhet me telefon android dhe iOS.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.