- 36 %

Pecetat Magjike WONDER WIPES

Kodi: Wonder1
1,600 L 
2,500 L


Sasia:


Produkti me i ri nga gjigandi i materialeve te ndertimit EVER BUILD ne Angli! Pecetat e Mrekullueshme WONDER WIPES shume perdorimshe!Cdo amvise te mire i duhet nje ne shtepine e saj! PËRSHKRIM EVERBUILD & WONDER WIPES janë formuluar posaçërisht për ndërtimin , tregtinë ,shtepine dhe makinen tuaj.Nje aleance e perjetshme me pastertine e ngjyrave të lagëta dhe të kremuar, ngjitëseve, silikonit , bitumeve, poliuretanëve, shkumave industriale ,mbushësve të poliesterit dhe epoksideve nga duart.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Pecetat Cudiberese WONDER WIPES

Produkti me i ri nga gjigandi i materialeve te ndertimit EVER BUILD ne Angli!
Pecetat e Mrekullueshme WONDER WIPES shume perdorimshe!Cdo amvise te mire i duhet nje ne shtepine e saj!
PËRSHKRIM
EVERBUILD & WONDER WIPES janë formuluar posaçërisht për ndërtimin , tregtinë ,shtepine dhe makinen tuaj.
Nje aleance e perjetshme me pastertine e ngjyrave të lagëta dhe të kremuar, ngjitëseve, silikonit, bitumeve, poliuretanëve, shkumave industriale, mbushësve të poliesterit dhe epoksideve nga duart, mjetet dhe sipërfaqet. 
Produkt i Testuar dhe i Garantuar Prodhuar ne Angli. 
WONDER WIPES përmban një shtesë të fuqishme antibakteriale e cila është testuar nga një laborator i pavarur për standardet dhe vrasjen e baktereve në sipërfaqe dhe duar të pista.

PECETAT MAGJIKE WONDER WIPES

Heq cdo papasterti industriale, graso, nafte, etj.. nga veglat e punes. Ne cdo bagazh auto duhet nje kontenitor me WONDER WIPES. Wonder Wipes përmban lanolinë dhe vitaminë E për të rregulluar lëkurën dhe për të parandaluar thatësinë dhe plasaritje, nuk ka nevojë të shpëlahen duart pas përdorimit. Perberesit Aqua, isopropanol, Dimethyl Glutarate, Dimethyl Succinate, PEG-75, Lanolin, Citrus aurantium dulcis, Dimethyl adipate, C9/11 Pareth-8, DMDM/MDM Hydantoin, Tetrasodium EDTA, Butylene glycol, BHT, Iodopropynyl butylcarbamate, citric acid.Kontenitori permban 100 peceta.
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.