- 18 %

Dekor mural 3D

Kodi: WALL2019
490 L 
600 L


Sasia:


Dekor mural 3D, krijoni një atmosferë të bukur. Imitim i tulles se gurit e fryer ne 3D! I shkëputshem dhe i papërshkueshëm nga uji, jo toksik, çmim dhe cilësi të lartë. Dekor i bukur i muri të për shtëpinë ose zyrën tuaj. Material PVC, shkume e gomuar, i cili mund të ngjitet në mur, xham, mobilje, pllaka qeramike dhe sipërfaqe tjetër të lëmuar. Cmimi i vendosur per 1 cope. Mund te prihet lehtesisht sipas permasave te deshiruara.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Dekor mural 3D

Ideale për të dekoruar çerdhe, dhoma gjumi për fëmijë , klasa, etj në pak sekonda. Mund të ngjitet në çdo sipërfaqe të lëmuar: mure, mobilje, pajisje shtesë, nje dekor i bukur arti për shtëpinë ose zyrën tuaj . Bëjeni dhomën tuaj me një pamje freskuese. Hiqni adezivin mbrapa dhe ngjisni, pa bojë, pa mjete dhe pa probleme, menjëherë ndriçon çdo hapësirë. Duke qene material i gomuar ajo mbron nga cdo perplasje e mundshme me murin pa u demtuar!Per sasi 5 cope cmimi behet 400L.  Per porosi me mbi 10 cope, cmimi behet 350 leke copa. Permasat 70x38cm
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.