Smart Watch per femije

Kodi: TRACKERGBD
4,000 L 


Sasia:


Tani mund te monitoroni femijen tuaj per te gjithe diten! Pozicionimin e tij dhe per me teper edhe aktivitetin fizik te tij. Smartwatch per femije Tracker GBD-GPS perpiqet tju lehtesoje monitorimin e femijes tuaj me te lehte. Ora perdor nje mikro sim, lokalizuesi nuk eshte ne gjendje vetem te beje thirrje telefonike por edhe te leshoje alarmin SOS qe shfaqet menjehere ne smartphonen tuaj. Tani Tracker GBD i ka dhen prinderve ne dore nje gardh elektrik, ku mund te beni dhe telefonata te thjeshta

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.