Tv Box Android

Kodi: TX3MINI
4,500 L 


Sasia:


TV Box Android e kthen televizorin tuaj ne Smart! Ju mund të lidheni me një botë të tërë argëtimi në shtëpinë tuaj. Shumë e thjeshtë për tu montuar 2GB RAM+16GB ROM. Punon me Wifi 2.4GZ Shumë e lehtë për tu përdorur Keni mundësi të shikoni Youtube, Netflix, Facebook etj Ka Google Play ku mund të shkarkoni pogramin që doni Cilësi e lartë Perfomancë shumë e mirë


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.