Paisje elektrike per te hequr kallot TRIWERL

Kodi: TW123
1,590 L 


Sasia:


Produkte të tjera lënë pas shume rremuje. Produkti ynë është i vetmi mbartës i motorizuar me teknologjinë ekskluzive derma-vac që thith papastertite e lëkurës, ndërsa ju e përdorni. PEDICURE pa pasur nevoje per sallon bukurie. Jo shumë gjera në jetë jane më relaksuese sesa një pedikyr i mirë. Por ato vizita në sallon janë të shtrenjta për t'u perballuar .


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Paisje elektrike per te hequr kallot TRIWERL

 Me kete produkt me vakum ju nuk duhet të vuani nga thembra të thata dhe të plasaritura. Tani mund të keni këmbë te bukura sa here te deshironi. Bateria e rikarikueshme ju lejon ta përdorni atë kudo. Koka me mikro-abrazion me fuqi të lartë bën te mundur heqjen e kallove ne kembe dhe duar. Koka rrotullohet në mbi 2000 rpm për të hequr kallot duke len mbrapa nje lekure te bute dhe te bukur dhe pa dëmtim. 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.