DIGITAL DEKODER DVB-T2 FULL HD

Kodi: TVBT2
2,990 L 


Sasia:


Vjen aparati i shum pritur qe mundespn shikimin e kanaleve Dixhitale pa pagese. Aparati lidhet me nje antene te thjeshte tokesore dhe me TV keshtu qe ju te shikoni te gjitha kanalet Dixhitale pa pagese. Aparati ka vend per Usb keshtu mund te degjoni muzike, te shihni foto ose te shikoni filma. Ne pako bashke me aparatin vjen , telekomanda, manuali i perdorimit, dhe fisha lidhese me ngjyra.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.