Te Shtojme Masen Muskulare me Suplementin T-Boost

Kodi: TB90SH
3,150 L 


Sasia:
Nxito! Vetem 1 ne gjendje.


Pilula Per Nxitjen e Testosteronit & Bodybuilding WBP . Vini ne dukje burrerine tuaj ne menyre te sigurt dhe natyrale! T-Boost nga WellBeeing Pro ju vjen ne ndihme pa qene nevoja per receta mjekesore ose shtojca te demshme per shendetin. Perberesit 100% natyral qe permban ky produkt si: tribulus terrestris nxitin prodhimin e testosteronit ne trupin tuaj pa qene nevoja per shtojca artificiale. Energjia ne trupin tuaj do te rritet ndjeshem.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

T-Boost

 Karakteristikat e produktit:

* Nxit prodhimin e testosteronit duke bere qe te perjetoni nje force dhe shpejtesi te jashtezakonshme gjate rutines tuaj stervitore.

* Perberesit teresisht natyral si tribulus terrestris ndihmojne qe ju “te korrni” perfitimet nga normalizimi i nivelit te testosteronit, sic eshte ndertimi i mases muskulare dhe shtimi i deshires seksuale.

* Permban "ekstrakte te forces", te dizenjuara posacerisht qe t’ju ndihmojne ju te ushtroheni me fuqi optimale, force dhe rezistence gjate rutines tuaj stervitore.

* Formula eshte 100% efektive, mund te merret pa recete mjekesore dhe garanton rezultate fantastike, pa efekte anesore.

* Prodhohet ne Mbreterine e Bashkuar ne nje kompani GMP (good manufacturing practice) me standartet me te larta ISO. E pershtatshme per vegjetarianet dhe veganet.

WBP Sport- Nxitesi i testosteronit ne menyre natyrale.

Pasi arrijne nje moshte te caktuar meshkujt vuajne nga renia e nivelit te testosteronit, cka sjell nje ulje te deshires seksuale dhe veshtiresi ne kenaqjen e partneres. Ne keto kushte meshkujt ishin te gjendur perballe dy mundesive: te merrnin ilace ose testosterone te sintetizuar per vite me radhe. Ndersa ne ditet e sotme T-Boost nga WellBeeing Pro ju vjen ne ndihme pa qene nevoja per receta mjekesore ose shtojca te demshme per shendetin. Perberesit 100% natyral qe permban ky produkt si: tribulus terrestris nxitin prodhimin e testosteronit ne trupin tuaj pa qene nevoja per shtojca artificiale. Energjia ne trupin tuaj do te rritet duke e bere me te thjeshte rutinen tuaj ditore ne pune si menderisht ashtu dhe fizikisht.

Me kete produkt rigjallerues deshtimet ne krevat do te jene pjese e se shkuares dhe ju nuk do te keni arsyje pse te shqetesoheni. Bejeni me te thjeshte jeten tuaj me kete produkt efektiv.

Fitoni serish burrerine tuaj ne menyre te sigurt dhe natyrale.

Perberesit:

Tribulus Terrestris, Oksid Magnezi, Acid D-Aspartic, Mbeshtjellese Kapsule (HPMC), Zink, Avena Sativa, Fenugreek, Ngjyrues(Dioxid Titaniumi).

Udhezime:

Merrni 3 kapsula gjysme ore perpara se te nisni rutinen tuaj stervitore. Pergjate diteve kur nuk ushtroheni merrni 3 kapsula te shperndara ne mengjes, dreke dhe darke. Cdo kapsule duket te shoqerohet me nje gote plote me uje.

Informacion paralajmerues: 

Mos e tejkaloni masen e rekomanduar ditore. Ky produkt nuk eshte i rekomanduar per grate ose femijet. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore dhe nje jetese te shendetshme. Ne rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit.

 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.