Kryeni Ushtrime per Palester me Suplement T5 Black

Kodi: T5BA
1,500 L 


I ri ose i perdorur

Sasia:


T5 Black eshte suplement per personat qe ushtrohen ne palester ose qe kryejne aktivitet fizik. I jep energji trupit edhe mendjes. Dy kapsula ne dite ndihmojne trupin dhe mendjen duke iu dhene energji muskujve dhe trupit pergjate gjithe dites, per nje stervitje intensive dhe rezultate me te dukshme per nje afat kohor me te shkurter. Perdoret edhe si suplement per renie nga pesha, mjafton 1 kapsule ne dite. I pershtatshem per te dyja gjinite. Paketa permban 30 kapsula (15-20 dite) - 1/2 e sasis


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

T5 Black Ultimate

T5 Black Ultimate
I pershtatshem per te dyja gjinite, T5 Black Ultimate permireson performancen tuaj ne teresi, si fizike dhe ate mendore.
Stimulimi fizik: Per te patur një rezistence te larte fizike, T5 Black permban doza optimale kafeine dhe beta-alanine. Kafeina njihet ne te gjithe boten per vetite e saj si stimuluese e energjise, ndersa beta-alanina eshte nje amino-acid, i cili ushqen muskujt tuaj duke ju dhene mundesi te ushtroheni me gjate pa  ndjere lodhje. Gjithsesi, nje nxites i energjise fizike nuk mund te jape maksimumin pa pranine e ndonje stimuluesi mendor ne te. T5 Black Ultimate permban amino-acide si L-tirosinë dhe L-phenylalanine duke bere qe mendja dhe trupi te punojne me te njejtin ritem intensiv.
 
Performanca mendore: Per nje stimulim te larte mendor, formula e T5 permban gjithashtu acid pantothenik, i njohur ndryshe si Vitamina B5. Acidi Pantothenik eshte jetik per funksionimin normal te trupit si dhe eshte provuar shkencërisht, se permireson performancen mendore duke perfshire: perqendrimin, memorizimin, aftesine per te mesuar dhe reduktimin e lodhjes.
 
Ekstrakte bimore: T5 Black permban nje kombinim teresisht natyral te ekstrakteve te çajit jeshil dhe ekstrakteve te rrushit, te cilat mbajne ne nivele te larta sistemin imunitar dhe bejne te mundur detoksifikimin e trupit tuaj nga lendet e demshme.
 
Gjendrat Tiroide: Ka shume raste qe edhe pse mundohemi me dietat dhe ushtrimet fizike, nuk mund te biem nga pesha, gjendje e cila shkaktohet nga mosfunksionimi ne menyre korrekte i gjendrave tiroide. Per te parandaluar kete situate, suplementi permban jod, i cili rregullon funksionimin e gjendrave tiroide dhe balancon prodhimin e hormonit tiroid.
 
Yndyrnat ne metabolizem: Prania e sasise se nevojshme te Kromit, qe i duhet trupit per te rregulluar nivelin e sheqerit ne gjak, ndihmon ne procesin e copezimit te yndyrnave, karbohidrateve dhe proteinave.
 
Shenim: I pershtashem për Vegjitarianet dhe Vegan-et.
 
Perberesit:
Kafeine, L-Tirosinë, Beta-Alanine, Mbeshtjellese Kapsule(HPMC), Çaj Jeshil 40%, Fenilalanine, Ekstrakt nga Rrushi, Ngjyrues, Vitamine B, Jod, Krom
 
Perdorimi:
Fillimisht, rekomandohet te merrni 1 kapsule T5 Black Ultimate me nje gote me uje, pasi te keni konsumuar mengjesin. Ata qe merren me aktivitet fizik intensiv, rekomandohet te marrin 2 kapsula ne dite, nje ne mengjes dhe nje pasdite, gjithmone pas konsumimit te vaktit si dhe te shoqeruara me nje gote me uje te mbushur plot.
 
Informacion paralajmerues:
Mos e tejkaloni masen e 3 kapsulave ne dite. Nese keni problem me gjumin mos merrni pilula pas ores 15:00. Ky produkt nuk keshillohet per grate shtatzena, ato qe ushqejne foshnjat me gji dhe personat nen 18 vjeç. Ndalohet perdorimi per personat që vuajnë nga semundjet e zemrës, tensioni i larte i gjakut, diabetiket ose ata qe marrin pilula per depresionin. Suplementet e ushqimit, nuk mund te zevendesojne dieten baze ushqimore. Ne rast kunder-reagimi, nderpriteni menjehere perdorimin e kapsulave dhe konsultohuni me mjekun specialist te kujdesit ndaj shendetit. Perdoret deri ne 6 muaj pas hapjes. Mbajeni larg nga femijet!
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.