Raft organizues per kepucet

Kodi: T1099
1,990 L Per momentin, ky produkt nuk eshte ne gjendje.


Ky produkt nuk mund te porositet!

Raft organizues per kepuce, Ky raft elegant i këpucëve është i dobishëm, dhe gjithashtu i përshtatshëm për hapesira te pashfrytezueshme. Rafti i lëvizshëm i këpucëve ka 9 rafte për të mbajtur deri në 27 palë këpucë. Mund te vendosni, librat dhe sende të tjera që ju nevojiten për të ruajtur. Leckë kanavacë është e sigurt dhe e papërshkueshme nga uji. Mbani kepucet tuaja larg nga pluhuri dhe papastërtia, lehtë për tu instaluar. Permasat: 156x57x29


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.