Set me 3 tasa porcelani dhe kapake

Kodi: St31
1,700 L 


Sasia:


Set me tre tasa porcelani te mbyllura ne nje. Mbyllje e lehtë dhe hermetike, për të mbajtur ushqimin e fresket dhe kur ju duhet edhe te nxehte. Hiqni kontejnerët e drekës! Merreni ato në shkollë, zyrë, kamping, udhëtime në rrugë te gjata ose në palestër. Permasat: Tas 1x18 cm (thellesia 11.5 cm), 1x15 cm (thellesia 10 cm), 1x13 cm (thellesia 8.5 cm).


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.