Fshesa Hoover sn70 700W

Kodi: Sn02011
12,000 L 


Sasia:


Modeli HOOVER SN70_Sn02011 , 700W A 'KLASSE A / A / A / A) Dizajni i ri praktik dhe modern britanik HOOVER Ruajtja e madhe e energjisë, Performancë e lartë dhe zhurmë e ulët, Fuqia e ulët e energjise dhe Fuqia e madhe Eko Motorike Vetëm 700W, Fuqi e rregullueshme, Fuqia maksimale e daljes: 700WATT, Sistemi i filtrimit qe mund te hahet, Cilësi dhe qëndrueshmëri HOOVER,Pesha neto (në Kg): 4.75 Kg Dimensionet e pajisjes: (HxWxD): (cm): 42.7 x 26 x 32.6 cm Teknologjia Inovative HOOVER

nga Jd Expert

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.