Furre me llampe UV LED

Kodi: SUN9S
2,500 L 


Sasia:


Furre me llampe UV LED, rreze te pademshme per syte. Nuk te jep ndjesine e djegies. Eshte e lehte per tu zhvendosur dhe praktike per tu marre me vete, kete gje e ben designi i furres i hapur. Permban 15 llampa 365+405nm. Koha e perdorimit te llampave eshte 50,000 ore pune. Permban dhe dy minutazhe te ndryshme 30sek dhe 60sek.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.