Jastek i njeanshem

Kodi: SPD537
1,600 L 


Sasia:


Dhimbjet e qafes, dhimbjet e shpines, lodhja dhe gerhitja jane disa nga efektet e nje gjumi jo te rehatshem. Ne sjellim nje nga produktet me te rekomanduara per nje gjume te mire, jastekun e njeanshem.👌🏻 Siguron nje komoditet dhe rehati te vendosjes se qafes dhe shpines, duke korrigjuar qendrimin tuaj ndersa flini. •Provoni te zgjoheni me energji cdo mengjes me kete jestek!

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
MĂ«nyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.