Depilator me lazer Sokany

Kodi: SNK829
13,950 L 


Sasia:


Mënyra me efektive qe te shpetoni njeherë e përgjithmonë nga depilimi! Ju mund te depiloni komplet trupin edhe fytyren pa dhimbje ose irritime me 2 koka te zevendesueshme, per vetëm disa minuta! Nje depilator ideal qe do ju ofroje rezultate afatgjata pa qime te padeshiruara edhe te besdishme!

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.