Vaji i farave të rrushit

Kodi: SN037
1,500 L 


Pesha

Sasia:


VAJI I FARAVE TË RRUSHIT (100 ml), PARANDALUESI EFIKAS I VARIÇEVE


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Çfarë mund të bëjë tjetër vaji i farave të rrushit për ju

 -Lufton rrudhat dhe plakjen e lëkurës

-Trajton aknet, pucrrat, njollat në lëkurë

-Trajton rrathët e zi poshtë syve

-Hidraton lëkurën dhe flokët

-Trajton zbokthin dhe rënien e flokëve

-Shpejton proçesin e shërimit ë të rigjenerimit të plagëve, djegieve, shenjave

-Hipoalergjik, miqësor edhe me lëkurat sensitive

-Parandalon kancerin

-Zbut dhimbjen dhe enjtjen nga inflamacioni e artriti

-Ka veprin hepatoprotektiv (mbron mëlçinë)

 

E kush mund t'i sigurojë të gjitha këto VETI DOBIPRURËSE PËR SHËNDETIN më mirë se Lideri ne Cilësi i cili e sjell këtë vaj 100% të pastër (të papërzier me vajra të tjerë) dhe prodhuar në presim në të ftohtë, pa asnjë llojë konservuesi, ngjyruesi, aromatizuesi, e mbi të gjitha: Standartiuar me ISO 22000, standartizimi më i lartë i prodhimit.

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.