Kremrat “My Beauty ”

Kodi: SN017
3,500 L 


Sasia:


My Beauty Cream Day


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

My Beauty Day

Kremi 100% Natyral me perzierjen e Vajrave Bimore dhe atyre Esenciale,me baze Vajin e Rrushit,Sheges,Kajsise,Livandos etj.

-Eshte i pershtatshem per cdo lloj lekure, vecanerisht
per Lekurat e Ndjeshme.
-Vonon shfaqjen e Rrudhave.
-Trajton Lekuren e Demtuar nga Produktet e Ndryshme.
-Ndihmon ne largimin e Kapilareve te Vegjel ne Lekure. 
-Hidraton, Ushqen me Vitaminat dhe Vlerat e secilit Vaj.

Si vepron kremi?

• Kremi “My Beauty” me formulimin e tij 100% Natyral ka nje siguri maksimale duke mos pasur efekte anesore, pervecse ne rastet e pranise se alergjise.


•Pavaresisht formulimeve te ndryshme cdo krem ka veti hidratuese, ushqyese, rigjeneruese, vonon shfaqen e rrudhave (anti-rrudhe), desinfektuese.


• Formulimi 100% Natyral i ben keta kremra te sigurte dhe efikas dhe per pjesen poshte syve.

 

Pergatitur ne menyre artizanale nga Farmaciste Eriona

Formule me 0 Kimikat

100 % Natyrale 

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.