Krem per gjinjte e nenave "Nipple Cream"

Kodi: SN014
1,500 L 


Sasia:


NIPPLE CREAM Nje krem teresisht natyral, qe i jep fund plageve ne majat e gjijve per nenat, por edhe i sigurte e i pershtatshem per bebet, vjen nga Sekretet e Natyres.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

NIPPLE CREAM

 Dhimbjet e tmerrshme te majave te gjijve shpeshhere bejne te harrohen edhe dhimbjet e lindjes...

 

Tani me Nipple Cream jepini fund ketyre dhimbjeve dhe ndiejeni percimin e dashurise se nenes te bebi gjate gjidhenies.

 

Nje krem teresisht natyral, qe i jep fund plageve ne majat e gjijve per nenat, por edhe i sigurte e i pershtatshem per bebet, vjen nga Sekretet e Natyres.

 

Edhe pse me origjine natyrore, Lanolina dhe Dylli i bletes nuk permbahen te ky krem 100 % Natyral, i pergatitur me profesionalizem nga farmaciste Eriona, cka e ben edhe me shume te sigurte per bebin tuaj.

 

 

Përgatitur në mënyrë artizanale nga Farmaciste Eriona

Formulë me 0 Kimikat

100 % Natyrale 

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.