Blender multifunksional Sokany

Kodi: SM-5011-7
3,990 L 


Sasia:


E vogël dhe kompakte, roboti zë një hapësirë të vogël në kuzhinë, është gjithçka që ju nevojitet për të përgatitur shpejt recetat e kuzhines dhe gjithçka tjetër. Mund te preni, therrmoni, perzieni e cdo gje tjeter qe ju shkon ne mendje. Ideale per fruta/perime të ndryshme, ereza, mish. Roboti ka një fuqi prej 600W, është i pajisur me 2 shpejtesi dhe një enë me një kapacitet prej 750 ml. specifikimet: Kapaciteti: 750 ml, Ngjyra: e kuqe.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.