Mbulese per makinen mase medium

Kodi: SK52336M
2,400 L 


Sasia:


Mbulese per makina Peva . E prodhuar nga PEVA dhe PP pambuku, i butë dhe rezistente ndaj gërvishtjeve. Kompakte dhe e lehtë, e thjeshtë për t’u ruajtur dhe përdorur. E papërshkueshëm nga uji me një shtresë poliestër. Reflektimi diellor nuk përthithet nga mbulesa dhe e mban të freskët brendësinë e makinës në ditët me diell dhe shmang dëmtimet e diellit. Mbron automjetin nga rrezet e dëmshme UV, papastërtitë, pluhuri, pikat e shpendëve, shiu dhe më shumë. Permasat: 430 x 160 x 120 cm.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.