OTT TV BOX Android

Kodi: SCA010
9,000 L 


Sasia:


OTT TV BOX Android full HD 1080P multimedia player and home multimedia gateway. - Android system in a box qe mundeson web browser, 2D/3D games, Skype, office applications softwares etj. - Suporton 2.4GHz wireless mouse, tastiere , air remote dhe pajisje te jashtme USB flash drive, USB hard disk, memory card.

nga 05 Mobile

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.