- 14 %

SMART BRACELET Y5

Kodi: SB12589
3,000 L 
3,500 L


Sasia:


Sportive në ekran me ngjyra TFT me 0.96 inç me një rezolucion prej 80 x 160 pixels.Y5 është e modës, ngjyra. Zezë, Nje dizajn të bukur, Y5 vjen me të gjitha tiparet,ajo ka një sensor të normës së zemrës 24 orë, presionin e gjakut dhe monitorimin e oksigjenit, matesin e hapave, numërimin e kalorive, numërimin e distancës dhe monitorimin e gjumit. Sigurisht, ajo mund t'ju lajmërojë për çdo njoftim ose thirrje dhe me vibracion pasi mund të lidhet me smartphonin tuaj android nëpërmjet Bluetooth 4.0


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.