Sistem Alarmi Wireless GSM

Kodi: SAWG
9,900 L 


Sasia:


Sistem Sigurie dhe Alarmi Wireless GSM shume i pershtatshem per shtepi dhe zyra te vogla. - 4 wired and 6 wireless defence zones, - Mund te kontrollohet me remote nga pajisjet celulare, - Mund te detektoje sinjale deri ne 120m distance, - Sirena 110 dB, - Backup Battery:NI-HI AAA*6 DC7.4V, - GSM Frequency:900/1800/1900MHz.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.