Senduk i surprizave

Kodi: SAN-021
4,000 L 


Sasia:


Produkti senduku i surprizave kesaj here ka nje mbushje ndryshe. te gjitha ne permbajtje kane mesazhe personale. 1. Senduku i personalizuar, permasa e tij 17 x 11 x 7 cm 2. Cokollatat jane artizanale, te shijshme dhe te prodhuara nga pasticierja ne momentin e porosise. Sasia 4 cope te personalizuara. 3. Fjongo ka nje mesazh 4. pergameni 13 x 18 cm, ka mesazh personal. 5. Figurë-formuese (Puzzle) 20 x 30cm


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.