NGROHESE HORIZONTALE SIMFER

Kodi: S3100
8,500 L 


Sasia:


Ngrohës horizontal Simfer. Ky ngrohes vjen falë teknologjisë unike Tri Core të ngrohësve me nje dizajn elegant. Paisja përmban 3 ngrohje standarde të kombinuara në një, e cila siguron shumë nxehtësi me pak energji dhe është miqësor me mjedisin. Ngrohësi është i kromuar me cilësi të lartë, me shtesen e aluminit ai siguron ruajtjen e nxehtësisë afatgjatë. Avantazhet e ketij ngrohesi jane, ventilatori Turbo, termostati, dhe avulli qe nxjer per mos te thare ajrin.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

NGROHESE HORIZONTALE SIMFER

Fuqia: 4 × 700 = 2800 W, Tensioni: 230 V, Hapësira e ngrohjes: 25-60 m2, Dimensionet: 68.1 × 72.5 × 26 cm.
Ngrohësi ka një teknologji unike Tri Core që kombinon 3 ngrohje në një, duke siguruar më shumë nxehtësi me më pak konsum të energjisë. Fuqia prej 2800 W është e përshtatshme për ngrohjen e hapësirës prej 25-60 m2
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.