Peshqir me efekt ftohes

Kodi: RO5266
1,100 L 


Sasia:


Nese shkoni ne palester, atehere ju duhet patjeter nje peshqir i tille •Shishe me peshqir me efekt ftohes. Ju do te keni ndjesine e freskise ne momentin qe e vendosni ne trup. Absorbon shpejt djersen. Copa thahet shume shpejt. Nese peshqiri eshte i lagur, aftesite ftohese mund te aktivizohen duke tundur peshqirin. Lahet ne lavatrice.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.